Nieuws

Dag van de Vrijwilliger, 7 december

Op dinsdag 7 december is het de Dag van de Vrijwilliger. Een dag om onze vrijwilligers in het zonnetje te zetten. Want zij zijn onmisbaar en maken dagelijks het verschil voor een ander. Ze lezen voor, bemiddelen bij burenruzies of helpen mensen met hun administratie. Ze geven computerhulp, klussen of doen boodschappen. Ze praten met kwetsbare mensen in de wijk, geven voorlichting op school of helpen bij opvoedvragen. Eigenlijk teveel om op te noemen!

We bedanken onze vrijwilligers voor hun enthousiasme en inzet. Jullie zijn goud waard!

Vrijwilligerswerk, iets voor jou?

Iedereen kan vrijwilliger worden en iets betekenen voor een ander. Naast dat je veel waardering krijgt, ontwikkel je jouw talenten. Binnen WijZijn Traverse Groep zijn er veel verschillende mogelijkheden. Je bepaalt zelf welk werk het beste bij jou past. Meer weten? Meld je aan en wie weet ontmoeten we elkaar binnenkort!

Meer informatie en aanmelden

Stel uw vraag